Webáruházaink

Karrier

Magyar, mérőeszközök és mérlegek kereskedelmével foglalkozó, több mint 10 éves múlttal rendelkező cég csapata bővítéséhez új munkatársat keres

KERESKEDELMI MUNKATÁRS

munkakörbe, főállásban, teljes munkaidőben történő alkalmazással, Budapest 16 kerületi telephelyére.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel.
  • Kapcsolattartás beszállítókkal.
  • Adminisztratív teendők ellátása (ajánlatok, rendelések készítése ügyviteli rendszerben).
  • Termékek és szolgálatások bemutatása, értékesítése.
  • Együttműködés a vállalaton belüli társterületekkel (szerviz, labor, marketing, IT, pénzügy).

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség,
  • 3-5 éves munkatapasztalat,
  • MS Office (Excel, Word,) magabiztos használata,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Tanulásra, képzésre, fejlődésre való hajlandóság
  • Kommunikatív, jó problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • Együttműködő, csapatban és önállóan is képes dolgozni,
  • Precíz, pontos lelkiismeretes munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kereskedelmi szemlélet,
  • Műszaki cikkek értékesítési területen szerzett gyakorlat,
  • Angol nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Kulturált munkakörnyezet,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget,
  • Fix bér
  • Cafeteria
  • Bónusz lehetősége
  • Céges mobil telefon
  • Munkavégzéshez céges autó biztosítása

Fényképpel ellátott részletes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a hr@precimer.hu címre kérjük elküldeni!

Pályázatát és az abban megadott személyes adatokat legfeljebb 90 napig őrzi meg a vállalat, majd automatikusa törli adatbázisából.

Köszönjük.

Márkáink